HAKKIMIZDA

 

ARMA YILDIZ İÇ GİYİM

 

İstanbul'da küçük bir imalathanede kurulmuş olan ARMA YILDIZ İç Giyim markasının doğuşu 1990'lı yıllara dayanır.

Dinamik bir şekilde başladığımız ticari faaliyetlerimizi yürütmek için kendi öncülüğümüzde son derece gelişmiş ve iyi donanımlı bir altyapı birimi geliştirdik. Ürettiğimiz kalite güvenceli iç giyim modellerimiz sayesinde, Türkiye’nin önde gelen iç çamaşırı üreticilerinden biri olarak, şimdi devasa bir müşteri tabanına sahibiz.

Kadın, erkek ve çocuk basic iç giyim odaklı olarak başladığımız sektörde tasarım, beden derecelendirme, kesim, dikim, nakış ve paketleme gibi eksiksiz bir iç giyim imalat hizmeti sunuyoruz. İplikten boyama işlemine, sık iğneli dikişlerden tüp dokumaya kadar en son teknolojileri kullanıyoruz. Lycra, dantel, pamuk gibi temel kaliteden premium ürünlere kadar malzeme araştırma ve geliştirme uzmanlığına sahibiz. Organik pamuk ve bambu gibi daha çevre dostu materyallere öncelik tanıyoruz. Bu çalışmaların karşılığı olarak, özellikle de cilt dostu kumaşlar ve dayanıklı dikiş özellikleri nedeniyle- iç giyim ürünlerimiz iç ve dış piyasada çok talep ve takdir görmektedir.

Kadın atlet, kadın fanila, kadın sporcu atlet, kadın termal takım, kadın ip askı atlet, kadın güpürlü atlet, kadın tayt,kadın kapri tayt, kadın büstiyer, kadın şort, erkek atlet, rambo atlet, erkek fanila, erkek külot, erkek boxer, erkek termal tayt, erkek termal takım, erkek çocuk atlet, erkek çocuk fanila, erkek çocuk termal, erkek çocuk külot-boxer, kız çocuk atlet, kız çocuk fanila, kız çocuk külot, standart ürün çeşitlerimizdir. Bununla birlikte pek çok iç giyim çeşitleri de üretim yelpazemizdedir. Üretimin her aşamasında sıkı kalite testini içeren standart bir üretim prosedürümüz mevcuttur, ancak prosedürümüzü bireysel müşterilerin ihtiyaç ve taleplerine uyacak şekilde, çeşitli ebat, tasarım ve renklerde özelleştirmekten memnuniyet duyuyoruz.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR